O společnosti

icon-logo-2
113346-OONIEF-235-2
icon-logo-pointer-enertig

ENERTIG TECHNOLOGIES s.r.o. Česká republika

Přátelství 986/19
104 00 Praha – Uhříněves
IČ: 05117399, DIČ: CZ05117399

icon-logo-pointer-enertig

ENERTIG Polsko

ITD24 Sp. z o.o.
ul. Metalowców 13a
41-500 Chorzów

KRS:0000351471
Sąd Rejonowy w Gliwicach

www.enertig.pl

icon-logo-pointer-enertig

ENERTIG Slovensko

ENERTIG TECHNOLOGIES s.r.o.

Jsme ryze česká společnost dodávající na trhy v České, Polské a Slovenské republice IoT technologie a analyticko-informační systémy určené pro komplexní správu energetických sítí. Vznikli jsme jako startupový projekt seskupením zkušených manažerů a vývojářů dlouhodobě působících v oboru energetiky a hospodaříme výhradně s vlastním kapitálem.

I když se soustředíme zejména na zákazníky ze segmentu SME, municipalit a facility firem, naleznete v našem portfoliu také produkty a služby určené domácnostem.

Technologie a softwarové aplikace ENERTIG jsou výsledkem zkušeností našeho vývojového týmu a nekompromisně reflektují požadavky energetiků i běžných uživatelů. Pomáháme tak firmám získat nesmírně užitečná data o jejich provozech.

Naše sofistikované nástroje využívající prediktivní analytiku, umělou inteligenci a neuronové sítě, zvýší hodnotu Vašeho podnikání.

Základním stavebním kamenem hospodárného řízení jakéhokoliv provozu či budovy je sofistikovaný energetický management. Velká část veřejnosti i podnikatelské sféry však za tímto označením vidí pouhý důraz na snížení ceny energií, což je ve své podstatě značně omezený a mylný pohled. Optimalizace spotřeby, hledání zbytečných odběrů energie, zdrojů nízké efektivity, či ochrana spotřebičů a energetické sítě, přináší v konečném důsledku mnohem výraznější finanční úspory.

ENERTIG je svým technologickým pojetím chytře propojeným s analytickým systémem energetického managementu zcela odlišný. Našim cílem je dodávat smart technologie a poskytovat uživatelsky přívětivé energeticko-analytické služby nejvyšší kvality, které našim zákazníkům přinášejí zvýšení jejich zisků.

K veškerým funkcionalitám navíc přistupujete přes Klientský portál ENERTIG, který je analytickou webovou aplikací s velice přehledným a uživatelsky přívětivým rozhraním.

Vystupte z davu a přidejte se mezi spokojené uživatele našich produktů a služeb.

Naše hlavní výhody

001-czech-republic

Česká společnost

003-calendar

Dlouholeté zkušenosti

001-global

Vlastní vývoj HW i SW

helmet

industry 4.0 ready

Aktuální dění

V této sekci se dozvíte nejen o již uskutečněných akcích, na kterých byly technologie a produkty ENERTIG představovány, ale také Vás budeme informovat o těch připravovaných.

PF 2023

PF 2023

PF_2022_ENERTIG_uni-1

PF 2022

PF 2021

Pour féliciter 2021

Máte zájem o naše služby?

001-headset

ZÁKAZNICKÁ LINKA ENERTIG

+420 777 098 908

002-email

TECHNICKÁ PODPORA ENERTIG

info@enertig.com